06.05.2019

Випуск чергового номеру журналу Wiadomosci Lekarskie

Побачив світ черговий номер польського науково-метричного журналу Wiadomosci Lekarskie (TOM LXXII, 2019, Nr 4, Kwiecien/April), що включив 42 статті зарубіжних вчених та працівників факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ «УжНУ».

Цей номер особливий тим, що згідно договору між університетом та видавництвом «ALUNA», один номер журналу організовує випуск кафедра терапії та сімейної медицини. Публікація наукових здобутків працівниками факультету стало вже доброю традицією і бере свій початок з 2013 року.

Окрім цього завдяки договору між ДВНЗ «УжНУ» та видавництвом «ALUNA» ми маємо можливість подати статті по пришвидшеній процедурі.

Закликаємо авторів до плідної співпраці, адже наступні випуски журналу заплановані на липень, серпень, вересень, жовтень 2019 року, по мірі надходження публікацій.