Щорічна студентська конференція

Щорічна студентська конференція «Актуальні проблеми сучасної української економіки: макроекономічний аналіз», яка відбулася 18 травня, як зазвичай, відзначилась своєю успішністю і інформативністю.

11 студентів другого курсу зуміли впевнено представити свої доповіді та прийняти участь у жвавій дискусії.

З найкращими привітаннями та побажаннями подальшої плідної праці, виступили: декан економічного факультету - Віталій Вікторович Сержанов, заступник декана - Віталій Михайлович Герзанич, завідувач кафедри «економічної теорії» - Олександр Сергійович Молнар.

Модератор конференції, науковий керівник студентських досліджень, доцент кафедри економічної теорії - Світлана П’ясецька-Устич, подякувала усім учасникам за цікаві доповіді, змістовну дискусію і творчу атмосферу.

Всі доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь у науковій студентській роботі!

Бажаємо учасникам подальших успіхів!