Новини

23.12.2022
140

Аспірант юрфаку УжНУ Павло Величко, який нині проходить службу на фронті, став призером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Аспірант юрфаку УжНУ Павло Величко, який нині проходить службу на фронті, став призером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

факультету УжНУ Павло Величко, який нині захищає нашу Батьківщину на фронті, став призером ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»!
 
Свою наукову роботу – «Роль концепції бізнесу і прав людини в законодавчому врегулюванні економічної відбудови України» – Павло написав безпосередньо у місцях ведення бойової служби, що не завадило йому здобути друге місце в конкурсі.
 
Сьогодні, під час науково-практичного онлайн-семінару на тему: «Визнання правового статусу учасника бойових дій в умовах воєнного стану», Павло Величко отримав привітання від колег та, в свою чергу, подякував за підтримку й теплі слова.
 
Його науковий керівник, завідувач кафедри господарського права юрфаку УжНУ Вадим Рошканюк розказав, що запропонував Павлові взяти участь у конкурсі у вересні, коли той перебував у нетривалій відпустці в Ужгороді. Втім, виявилося, що на війні писати наукову роботу не так вже й просто, тому кілька разів Величко повідомляв викладачеві, що навряд чи встигне і краще відмовитися. Допоміг випадок – під час бойових дій Павло отримав травму і керівництво дало йому три дні на відпочинок. Цим він і скористався, щоб завершити свою роботу. І, як бачимо, недарма.
 
Журі конкурсу високо її оцінило та віддало автору 2 місце.
Павло також приєднався до онлайн-семінару. Він тепло подякував всім за підтримку, передав вітання зі Слобожанщини, де зараз служить, а також розповів, чому вибрав таку тему.
 
«Нинішня тема семінару про правовий статус учасника бойових дій вкрай важлива. Я дуже радий, що рідний факультет піднімає такі важливі питання, – зазначив він. – Не менш важливою темою після війни стане відбудова країни. Я на свої очі бачу, як багато зруйнували вороги.
 
Я прихильник ліберального економічного порядку і для мене зразу видно, що наша держава не зможе без допомоги союзників забезпечити гідну реалізацію прав громадян в частині компенсації їхніх втрат внаслідок військової агресії та подальшого відновлення. Це питання, які не можна відкладати на час після перемоги, а працювати над ними вже зараз».
 
Ми вітаємо Павла Величка із заслуженою нагородою та пишаємося, що у нас є такі молоді науковці та справжні патріоти України!
Категорії: