11.07.2018

Ігор Повхан: «IT – це реальні перспективи, і наш факультет дає змогу ними скористатися»

Факультет інформаційних технологій – один із найперспективніших і найбільш привабливих підрозділів УжНУ для нинішніх вступників. Новації у світі техніки, останні розробки сфери ІТ – студенти факультету не лише завжди в курсі технічних новинок, без яких неможливо уявити світ, а й самі беруть активну участь у їх створенні.

«Якщо проаналізувати ринок праці, то чи не найбільша потреба в ІТ-спеціалістах. До того ж у цілому світі триває стрімкий розвиток інформаційних технологій, тож спеціалісти в цій сфері потрібні не лише в Україні. Надалі попит буде лише зростати. IT – це реальні перспективи, і наш факультет дає змогу ними скористатися», – розповідає декан ФІТ Ігор Повхан. Відзначає також позитивну динаміку щодо кількості вступників на факультет, яка щороку зростає: у 2015–2016 н. р. – 115, у 2016–2017 н. р. – 120,  у 2017–2018 н. р. – 124.

Факультет інформаційних технологій Ужгородського університету готує фахівців за спеціальностями:

• 121 – «Інженерія програмного забезпечення» (бакалавр, магістр);
  • 122 – «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (бакалавр, магістр та доктор філософії), на рівні бакалавра тут дві спеціалізації – «Комп’ютерні науки» й «Інформатика»;
  • 126 – «Інформаційні системи і технології» – відкрита цьогоріч!

Детальніше на сайті Медіацентру