ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДЕКАНА ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЛЕНДЄЛА В.Г.!

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДЕКАНА
ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЛЕНДЄЛА В.Г.!

Сьогодні 3 грудня святкує свій славний ювілей Василь Георгійович Лендєл – визначний науковець у галузі органічної хімії, прекрасний педагог,  мудрий керівник і талановитий організатор,  декан хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», академік Української Технологічної Академії, Заслужений працівник освіти України,  Заслужений діяч вищої школи України, «Відмінник освіти України», «Винахідник СРСР»,  доктор хімічних наук, професор, відома особистість не тільки в рідному краї, але й далеко за його межами.

Весь колектив хімічного факультету від щирого серця вітає Василя Георгійовича зі знаменною датою! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту, довгих років щасливого життя, невпинного руху вперед, успішної реалізації всіх планів і задумів. Нехай підґрунтям для плідної праці завжди будуть невичерпний оптимізм, незгасаюча енергія, Ваше чуйне серце, сповнене любові та добра, високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, а творча наснага та бажання ніколи не зупинятись на досягнутому забезпечує успіхи та перемоги на життєвій стежині для розвитку і процвітання рідного факультету та університету.

З глибокою повагою,

колектив хімічного факультету ДВНЗ «УжНУ»