Ужнівець Михайло Тупиця повернувся призером із Чемпіонату світу в Сеулі
Студент факультету здоров’я та фізичного виховання виборов індивідуальну «бронзу» та командне естафетне «срібло».
Нещодавно у столиці Південної Кореї Сеулі відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту. Приємною традицією є те, що серед фаворитів таких турнірів – і представники збірної України, у складі якої нерідко виступають закарпатці. Так, можливість поїхати на світовий форум силачів здобув і студент УжНУ Михайло Тупиця. Своїм виступом на жовтневому чемпіонаті України хлопець довів, що вартий місця в національній збірній із гирьового спорту.
Детальніше - на сайті Медіацентру УжНУ.






