Новини

06.06.2017
2430

Кафедра психології отримала ліцензійний дозвіл на підготовку магістрів психології за заочною формою навчання

Кафедра психології отримала ліцензійний дозвіл на підготовку магістрів психології за заочною формою навчання

Відповідно до рішення Ліцензійної  комісії від 28 квітня 2017 року протокол № 50/1, наказу МОН України від 5 травня 2017 року № 88-л Ужгородський національний університет  (факультет суспільних наук) отримав ліцензійний дозвіл на підготовку магістрів психології  (заочна форма навчання).

Після завершення навчання випускники отримують кваліфікацію «Магістр психології». Магістр психології може працювати в таких галузях, як соціальне забезпечення, охорона здоров’я, фізична культура, освіта, наука тощо.

Типовими посадами фахівця психолога є:викладач вищого навчального закладу;науковий співробітник (психологія);психолог;консультант психолого-медико-педагогічної консультації; психолог у закладах освіти, на підприємствах, органах державної влади; психолог-консультант; фахівець з найму робочої сили; помічник керівника виробничого підрозділу; психодіагностична та психокорекційна  робота з різними категоріями громадян; надання консультативних послуг фізичним особам, установам та організаціям; проведення соцільно-психологічних досліджень та оптимізація психологічного клімату у трудових колективах тощо.

Умови навчання: денна та заочна форма терміном 1 рік 4 місяці.

Ліцензійний обсяг – 30 місць денної та 30 місць заочної форми навчання.

Адреса:88016, м. Ужгород, вул. Університетська, 14 (третій поверх головного корпусу УжНУ), кім. 335.

       Тел.: (0312) 64-03-14 – деканат.

Категорії: