Новини

22.09.2019
629

УжНУ підписав угоду про співпрацю із Закарпатським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

УжНУ підписав угоду про співпрацю із Закарпатським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

20 вересня ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка підписав перспективну угоду із Закарпатським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

На зустрічі також були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Рогач, викладач кафедри цивільного права та процесу, юрисконсульт Закарпатського НДЕКЦ МВС Павло Конч, директор Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

Основним чинником укладання договору є залучення студентів для набуття практичних навичок через узагальнення теоретичних знань, здобутих на заняттях в університеті. Як відзначив Олександр Попельський, насамперед така співпраця буде корисною для студентів через те, що вони наочно спостерігатимуть, як проводяться експертизи з дослідження матеріалів, речовин та виробів, трасологічні експертизи, в тому числі дактилоскопічні, та багато інших досліджень за різними видами судової експертизи, які, безумовно, викликають зацікавленість студентів та спонукають їх до більш наполегливого навчання та роздумів щодо майбутньої професії.

Загалом, Закарпатський НДЕКЦ МВС займається судовими експертизами різних видів, опанувавши 32 експертні спеціальності, та постійно працюючи над здобуттям нових. Для працівників центру така співпраця теж нестиме позитив, оскільки з’являться нові можливості для розширення наукової діяльності, обміну передовим досвідом, знайомства з провідними вітчизняними фахівцями та опублікування спільних наукових здобутків.

Насамкінець думки присутніх зійшлися на тому, що це буде корисний досвід для обох сторін і результативна співпраця.

 

Вікторія Кенідра

Медіацентр УжНУ

Категорії: