Центр інформаційних технологій

Основним напрямом роботи Центру інформаційних технологій (ЦІТ) є впровадження у навчальний процес новітніх інформаційно-комунікаційних технологій на базі сучасної комп’ютерної техніки. Наші розробки були представлені на міжнародних освітянських виставках в Україні та за кордоном і здобули численні нагороди, у тому числі Ґран-прі й золоті медалі, а також високу оцінку провідних фахівців у галузі освіти.

У 2013 році успішно закінчено виконання дворічної держбюджетної НДР "Розробка і впровадження інформаційних технологій в навчальний процес". Ми радо консультуємо викладачів та співробітників університету з питань упровадження інформаційних технологій у навчальний процес, викладали дисципліну "Сучасні інформаційні технології в освіті і науці". Крім того, завдяки отриманій ліцензії МОН України на замовлення Закарпатського центру зайнятості забезпечили підготовку понад 1200 осіб з питань комп’ютерної грамотності.

Виходячи з набутого досвіду, Центр інформаційних технологій запропонував організувати курси підвищення кваліфікації для викладачів та співробітників університету, які відчувають потребу в опануванні нових комп’ютерних технологій або не мають навичок роботи з ПК взагалі. Таким чином, було вирішено на базі ЦІТ відкрити постійні курси підвищення кваліфікації з комп’ютерної грамотності та ефективного використання інформаційних технологій для співробітників університету, згідно з розробленими ЦІТ навчальними програмами.

Усього передбачено 5 такі програми:

  1. «Комп’ютерна грамотність. Рівень початковий»
  2. «Комп’ютерна грамотність. Рівень поглиблений»
  3. «Лекції-презентації та електронні підручники»
  4. «Використання розширених сервісів Google»
  5. «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»

Курси є безкоштовними для їх відвідувачів та відбуватимуться в межах робочого часу. Участь у них враховуватиметься науково-педагогічному складу при проходженні атестації чи переатестації. 

Запис на курси постійний, але проводитимуться вони в міру комплектування груп (8-10 осіб).

 

Які курси мені обрати?

Якщо Ви не володієте навичками роботи з ПК на базовому рівні (зокрема, такими, як вмикання\вимикання ПК, робота з операційною системою, впевнене копіювання, переміщення, видалення файлів та папок, створення документа у Word, відкриття сайту, пошуку інформації, відправки електронного листа та ін.) – то Ваш вибір має зупинитись на програмі «Комп’ютерна грамотність. Рівень початковий».

Якщо Ви впевнено володієте переліченими навичками, але хотіли б поглибити ці знання, навчитися ефективних прийомів використання мережі Інтернет, ознайомитися з сервісами Google Apps і дізнатися про кращі практики дизайну мультимедійних презентацій (незалежно від обраного ПЗ для створення презентацій), то Ваш вибір – «Комп’ютерна грамотність. Рівень поглиблений».

У разі, якщо Ви бажаєте опанувати технологію створення презентацій (для унаочнення лекцій, підготовки виступів та ін.), мали справу з програмою PowerPoint на рівні «тільки пробував» або хотіли б дізнатися про можливості PowerPoint для створення повноцінних електронних підручників, – обирайте «Лекції-презентації та електронні підручники».

 

Контактна інформація

Заняття на курсах відбуватимуться за адресою:

Центр інформаційних технологій ДВНЗ «УжНУ»,

вул. Заньковецької 89 ("зелений корпус"), 3 поверх (комп. лабораторія №2).

Для запису на курси можна надіслати електронну заявку на нашу електронну пошту або зателефонувати нам:

E-mail: cit@uzhnu.edu.ua        

Тел.: (0312) 65-93-00

Додаткові матеріали