Філія ДВНЗ "УжНУ" у м.Львів
081 Право
Основний фокус навчання робиться на спеціальній освіті та професійній підготовці у сфері, що передбачає оволодіння правовими навичками різних галузей права; різні види правової допомоги; створення правових актів та текстів; науково-практичне тлумачення права; вивчення галузей матеріального та процесуального права.
Сьогодні випускники спеціальності затребувані у:
- сфері судових та правоохоронних органів: секретар суду, секретар судового засідання; державний виконавець;
- сфері органів державної влади та місцевого самоврядування: посади державної служби, посади службовців органів місцевого самоврядування;
- робота в якості суб’єктів господарювання: юрисконсульт, архіваріус, первинні посади фахівців та керівників у галузях загальної та юридичної компетенції; приватні виконавці.
З переліком дисциплін відповідно до навчального плану спеціальності 081 «Право» можна ознайомитись у підрозділі Інфоцентр – Факультети – Філія ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів.
012 Дошкільна освіта
Основною ціллю навчання є підготовка фахівців до розвитку, навчання і виховання дітей раннього і дошкільного віку в закладах системи освіти і сім’ї, здатних розв’язувати складні спеціалізовані та практичні проблеми із застосовуванням загальних психолого-педагогічних теорій і фахових методик дошкільної освіти. Формування і розвиток професійної компетентності для здійснення дослідницької та інноваційної діяльності з урахуванням сучасних євроінтеграційних процесів в освіті.
В Україні дошкільна освіта є обов'язковою частиною у системі безперервного навчання. Тому вона не просто перспективна, а стратегічно необхідна.
Фахівець із дошкільної освіти може займати такі посади:
– Вихователь дошкільного навчального закладу
– Практичний психолог
– Вчитель з корекційної освіти
– Вчитель-логопед
– Вихователь-соціальний робітник у роботі з дітьми з особливими потребами
– Хореограф
– Методист з фізичної культури
– Методист-валеолог
– Гувернер
– Вихователь-методист
– Методист з дошкільного виховання
– Фахівці з дошкільного виховання
– Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
З переліком дисциплін відповідно до навчального плану спеціальності 012 «Дошкільна освіта» можна ознайомитись у підрозділі Інфоцентр – Факультети – Філія ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів.
035 Філологія (Прикладна лінгвістика)
Сучасна прикладна лінгвістика поєднує у собі універсальні навички (володіння декількома іноземними мовами та комп’ютерними технологіями) із конкретними практично орієнтованими видами діяльності, що передбачають використанні природної мови.
Такими видами діяльності є:
‒ здатність до структурування та аналізу вербальної інформації;
‒ генерування текстів із використанням технологій впливу та фокусування;
‒ створення електронних мовних ресурсів (корпуси текстів, словники, автоматичні системи перекладу, онтологічні та лінгвістичні бази даних);
‒ лінгвістичне забезпечення (soft) комп’ютерних програм;
‒ криміналістична експертиза тексту;
‒ комп’ютерний аналіз та синтез текстів;
‒ проектування системи автоматизації наукових досліджень у сфері лінгвістики;
‒ оптимізація текстів реклами та засобів масової інформації;
‒ створення автоматизованих систем документообігу та звітності;
‒ письмовий та усний переклад трьома іноземними мовами.
Випускник після завершення програми підготовки має професійне право бути працевлаштованим у галузях філології, лінгвістики та перекладу, програмування, інформатизації та інформаційних технологій, комп'ютерних систем, інформаційних послуг, міжнародної діяльності, видавничої діяльності.
З переліком дисциплін відповідно до навчального плану спеціальності 035 «Філологія (Прикладна лінгвістика)» можна ознайомитись у підрозділі Інфоцентр – Факультети – Філія ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів.
Відповідальний за інформацію: Вархолик Галина Володимирівна
Дата оновлення інформації: 22.01.2021