«Краще розуміння впливу факторів ризику та детермінант здоров’я на розвиток та прогресування раку» в рамках програми «Горизонт Європа»

Основна мета конкурсу: сприяти кращому розумінню впливу факторів ризику та детермінант здоров’я на розвиток та прогресування раку (включаючи метастази). Зосередити увагу слід на маловивчених видах раку та його підтипах, у тому числі у дітей та підлітків. З цією метою очікується, що проєкти сприятимуть досягненню всіх наступних результатів:

  • Дослідники та медичні працівники зрозуміють, які фактори ризику та детермінанти стимулюють розвиток та прогресування раку та яким чином це відбувається. Це стане основою для розробки та оптимізації заходів з профілактики, скринінгу та раннього виявлення погано вивчених видів раку та його підтипів, у тому числі у дітей та підлітків.
  • Дослідники та новатори з різних дисциплін і галузей підтримуватимуть розвиток платформи UNCAN.eu, створюючи, інтегруючи та співвідношуючи вичерпні дані з кількох джерел (забезпечуючи доступність та можливість повторного використання створених даних, моделей та інструментів).
  • Посадові особи та керівні органи у галузі охорони здоров’я скористаються даними про вивчені фактори ризику при розробці політики та стратегій охорони здоров’я у країнах ЄС та асоційованих країнах, у тому числі для профілактики, скринінгу та раннього виявлення хвороби.

Дедлайн – 26 квітня 2022 року.

Детальна інформація за посиланнямhttps://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/horizon-miss-2021-cancer-02-03