Карантин - не перешкода! Як навчаються студенти медичного факультету №2

Освітній процес в УжНУ триває незважаючи на карантин. Усі факультети вже перейшли на дистанційну форму навчання, не став винятком і медичний факультет №2, де навчаються іноземні студенти.

Використання он-лайн сервісів для навчання не є новинкою для студентів та викладачів факультету, але масовим воно стало саме в період карантину, адже дозволяє студентам не втратити навчальний темп, ознайомитися з теорією, а також перевірити свої знання, складаючи в електронному вигляді тести, відповідаючи на запитання викладачів.

«Це вперше в нас так «глобально» впроваджують дистанційне навчання. Кожен викладач має свій електронний кабінет, куди він завантажує ті ж самі курси, ту саму навчальну  програму, яка в нього є,  просто навчання ведеться у дистанційній формі.  Як викладач, я не бачу великих проблем з використанням онлайн-платформ,  тому якщо у студента є бажання вчитися, то він зможе це робити ефективно й за допомогою  цих інструментів» -  розповів нам заступник декана медичного факультету №2 Ростислав Головчанський.

«Система загалом працює злагоджено. Маємо, звісно, певні складнощі із великим навантаженням на мережу. Справа в тім, що є багато користувачів, тому часом система некоректно працює, вносимо певні часові корективи до процесу навчання деяких предметів» - зазначив декан факультету Василь Калій. Він також  зауважив, що всі викладачі мають завантажені матеріали до навчальної мережі, а також постійно інформують студентів про особливості проходження курсів через соцмережі.

Олексій Шафраньош,