Вітаємо іноземних студентів зі складанням перших випускних державних іспитів!
Минуло не так багато часу, відколи на медичний факультет було зараховано студентів-іноземців, які раніше навчалися в Луганську.
І от 2 червня вперше в УжНУ були проведені державні практично орієнтовані іспити в іноземних студентів за спеціальністю «Лікувальна справа» англійською мовою.
Випускники продемонстрували високий рівень підготовки, знання переважної частини студентів були оцінені на «добре» та «відмінно». Вітаємо студентів і бажаємо їм дальших успіхів у здобутті фаху лікаря!






