Новини

02.06.2015
1087

Вітаємо іноземних студентів зі складанням перших випускних державних іспитів!

Вітаємо іноземних студентів зі складанням перших випускних державних іспитів!

Минуло не так багато часу, відколи на медичний факультет було зараховано студентів-іноземців, які раніше навчалися в Луганську.

І от 2 червня вперше в УжНУ були проведені державні практично орієнтовані іспити в іноземних студентів за спеціальністю «Лікувальна справа» англійською мовою.

Випускники продемонстрували високий рівень підготовки, знання переважної частини студентів були оцінені на «добре» та «відмінно». Вітаємо студентів і бажаємо їм дальших успіхів у здобутті фаху лікаря!

Категорії: