Новини

27.12.2020
77

Випускники курсів перекваліфікації "Норвегія-Україна" отримали в Ужгороді дипломи.

Випускники курсів перекваліфікації "Норвегія-Україна" отримали в Ужгороді дипломи.

Садівництво й виноградарство стало провідною темою шостого навчального сезону у рамках курсів перекваліфікації військовослужбовців та членів їхніх сімей «Норвегія-Україна».

Днями учасники курсів захистили свої дипломні проєкти й отримали сертифікати про здобуту освіту.

Протягом навчального семестру 28 учасників курсів крім згаданого садівництва й виноградарства вивчали проєктну діяльність та бізнес-планування, готувалися просувати власний бренд у соцмережах, дізнавалися про юридичні аспекти у бізнесі та, звісно, багато практикувалися.

Учасники розробили різнопланові проєкти, які б хотіли втілити в життя: це ферми з вирощування грибів, членистоногих, квітів, гастрономічні, туристичні, спортивні та екопроєкти.

За підсумками оцінювання представлених проєктів, викладацьке журі обрало трьох учасників, яким запропонували фінансову підтримку ідей. Зокрема це проєкт «Фіалки forever», Сімейне фермерське господарство «Дари гір» та проєкт із вирощування павловній.

Професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи, викладач курсів Федір Шандор пояснив: «Серед представлених є такі проєкти, які зможуть зробити ривок і започаткувати власну справу.

За інф. Закарпаття онлайн

Категорії: