03.10.2013

Викладачі УжНУ розпочали профорієнтаційні поїздки-семінари районами Закарпаття

Днями до Перечинського району завітала делегація представників УжНУ на запрошення районної ради з метою профорієнтаційної співбесіди.

У сесійному залі районної ради, з ініціативи та під головуванням голови райради Анатолія Перцева, відбулось засідання «круглого столу» для випускників Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку на тему: «Правильний вибір випускника». У зустрічі взяв участь Федір Шандор, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи УжНУ.

Під час спілкування з учнями та вчителями було надано відповіді на численні запитання випускників Перечинщини. Завдяки зустрічі, що тривала понад півтори години, школярі дізналися про найбільший виш краю, його історію та про перелік спеціальностей, які пропонує УжНУ, а також перспективи працевлаштування після завершення навчання.

Протягом наступного тижня профорієнтаційні групи готуються до зустрічей з випускниками Воловеччини та Міжгірщини.