Новини

28.10.2024
107

Викладачі кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції виступили на міжнародній конференції

Викладачі кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції виступили на міжнародній конференції

24-25 жовтня 2024 р. на базі Центру Гунгарології була проведена Міжнародна наукова конференція «МОВНІ, ЛІТЕРАТУРНІ ТА КУЛЬТУРНІ ВЗАЄМОВПЛИВИ В КАРПАТСЬКОМУ БАСЕЙНІ».

На відкритті пленарного засідання виступів завідувач кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції Ласлов Зубанич з доповіддю на тему: «Міф чи реальність? Реалії історичної науки сьогодні».

У роботі секцій брали участь та виступили:

Ст. викл. Елеонора Ковач. «Спогади та їх локації: актуальні питання дослідження цвинтарів у с. Саловка Ужгородського району»

Ст. викл. Ріхард Міговк. «До питань економічної історії комітатів Унг, Берег, Угоча та Марамарош у середньовіччі»

Аспірант Естер Балла. «Стан господарювання у селі Корлатхелмец від XVIII століття - до початку XX століття».

Категорії: