19.11.2019

Вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Геополітика України – історія і сучасність» 2019 2 (23)

Вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Геополітика України – історія і сучасність»  2019 2 (23)

Десятиліття існування в інформаційному просторі для  періодичного видання, заснованого НН Інститутом євроінтеграційних досліджень, стало результативним, і перший ювілей збірник наукових праць зустрів з відчутними досягненнями. По-перше, змінено його формат і дизайн. По-друге, розширено й оновлено склад редакційної колегії, в ній тепер, крім авторитетних вітчизняних учених, представлено чотири зарубіжні науковці. Але найголовніше - його включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини».

Серед авторів збірника – відомі вчені як із України, так і з країн зарубіжжя. Збірник має веб - сайти з українським та англійським інтерфейсом, розміщений на платформі «Наукова періодика України» в Національній бібліотеці України ім.. В. І. Вернадського НАН України. Індексується в Index Copernicus та інших наукометричних базах даних. Опублікованим у ньому матеріалам присвоюється міжнародний цифровий індекс DOI.

У пропонованому випуску користувач має змогу ознайомитися з результатами наукових досліджень, присвячених сучасним міграційно-демографічним викликам для України, проблемам економічної безпеки держави в умовах європейської інтеграції тощо.