Новини

22.05.2023
327

Вчена рада заслухала доповідь про навчальну, наукову та виховну діяльність факультету туризму та міжнародних комунікацій

Вчена рада заслухала доповідь про навчальну, наукову та виховну діяльність факультету туризму та міжнародних комунікацій

У понеділок, 22 травня, відбулось чергове засідання Вченої ради УжНУ. Під час засідання було розглянуто низку актуальних питань освітнього-наукового процесу вишу: атестаційні справи, затвердження розмірів оплати за навчання на 2023/2024 н.р. для студентів 2023 року вступу, Зміни до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у 2023 році, затвердження та уточнення тем дисертаційних досліджень, надання дозволу на наукове керівництво та інше. 

Одним з ключових питань порядку денного стала доповідь про навчальну, наукову та виховну діяльність факультету туризму та міжнародних комунікацій від декана Наталії Габчак: “Цьогоріч ми відсвяткували 10-ти річчя свого факультету. Хоча наша історія розпочалась скоріше, 17 років тому, з відкриття спеціальності “туризм”. Сьогодні наш підрозділ – це 3 кафедри: туризму (завідувачка проф. Ганна Машіка); туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства (завідувач проф.Роман Корсак); міжнародних комунікацій (завідувачка доц. Руслана Жовтані) та 2 навчальні лабораторії. Всього навчається 315 здобувачів освіти на спеціальностях “готельно-ресторанна справа” та “туризм”. Щодо професорсько-викладацького складу, на факультеті працює 25 штатних працівників та зовнішніх сумісників, серед них: 2 докторів наук, професорів, 16 кандидатів наук, доцентів, 7 старших викладачів, асистентів. Протягом звітного періоду викладачі кафедр стали авторами 11 монографій, 25 підручників та посібників, 31 публікації у виданнях з імпакт-фактором Scopus/Web of Science, 67 методичних рекомендацій з навчальних курсів. Закордонними вишами-партнерами факультету є Пряшівський університет (Словаччина), Градець Кралове (Чехія), Політехнічний університет Їглава (Чехія) та Поморська Академія в Слупську (Польща). Також факультет підтримує міжнародну співпрацю з Академією професійної освіти «Меркур»  (Словаччина), Туроператорами: Coral Travel, Join UP, Nez Tour  (Туреччина), ALEXANDRA WELLNES HOTEL (10-ть ГРК у Словаччині, ALEXANDRA HOTEL  (м. Пухов, Словаччина), SKI WELLNESS RESIDENCE DRUZBA (Ясна, Словаччина) та Hotel INOVEC (Нова Легата, Словаччина). Завдяки чому студенти отримують можливість проходити студентські практики за кордоном”.

Також Вчена рада розглянула атестаційні справи. За її рішенням, вчене звання доцента кафедри англійської філології отримала Діана Гайданка, вчене звання доцента кафедри фізіології та патофізіології отримала Оксана Крічфалушій, вчене звання доцента кафедри педіатрії з дитячими інфекційними хворобами отримала Маріанна Переста, вчене звання доцента кафедри теоретичної фізики отримав Василь Рубіш, вчене звання старшого дослідника зі спеціальності “104 – Фізика та астрономія” отримала Антоніна Малініна та вчене звання старшого дослідника зі спеціальності “104 – Фізика та астрономія” отримав Олександр Миня.

Крім того, Вчена рада обговорила й приняла відповідні рішення щодо: перейменування кафедри внутрішніх хвороб, створення спеціалізованих вчених рад з метою присудження ступеня доктора філософії, відзначення працівників факультету історії та міжнародних відносин та створення навчально-дослідної лабораторії кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін.
Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центрКатегорії: