Новини

06.12.2022
364

Важливі питання, креативні ідеї, цікаві рішення - невід’ємне кредо зустрічей здобувачів освіти з викладачами

Важливі питання, креативні ідеї, цікаві рішення - невід’ємне кредо зустрічей здобувачів освіти з викладачами

Днями на географічному факультеті були проведені низка зустрічей в режимі онлайн здобувачів освіти з гарантами спеціальностей, заступниками декана, академнаставниками. Ціллю зустрічей було обговорення освітніх програм відповідних спеціальностей, внесення змін за рекомендаціями студентства. Однак формат таких зустрічей часто змінюється і на них піднімається весь спектр питань життя факультету.  

 

Зокрема, відбулись зустрічі гарантів ОП «Географія» та групи забезпечення із здобувачами освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 106 «Географія» та 014 «Середня освіта. Географія». На зустрічах були присутні здобувачі освіти 1-4-х курсів. В ході зустрічі відбулось обговорення освітніх програм, їх обов’язкових та вибіркових компонент, видів практик та інших важливих питань освітнього процесу. Здобувачів було ознайомлено зі сторінкою Інфо-центру географічного факультету, де наявна інформація щодо навчання за вищезгаданими спеціальностями. Обговорено каталог вибіркових дисциплін та процедуру їхнього обрання.

В результаті зустрічей було встановлено, що більшість здобувачів освіти визнали якісну складову освітніх програм та рівень організації освітнього процесу, їх належну теоретичну та практичну підготовку. До блоку вибіркових компонент здобувачами освіти спеціальності 106 «Географія», зокрема, було запропоновано ввести такі: «Науково-природнича картина світу», «Географія Карпатського регіону», «Основи геоекології», «Географія сфери послуг», «Прикладна геоморфологія».

Зустріч зі здобувачами освіти спеціальності 106 "Географія"  

 

Такі збори є важливим чинником якісних взаємовідносин викладачів та студентства. Спільні пошуки відповідей на актуальні питання, дискусії на різні важливі для учасників навчального процесу теми, іноді навіть легкі професійні суперечки… Але ніщо не завадить дійти консенсусу, адже ми всі прагнемо вивести на новий рівень якість навчального процесу, правильно скорегувати вибір дисциплін. Адже враховуючи всі плюси та недоліки можна зробити навчання на факультеті цікавим і розноманітним.  

Категорії: