Новини

12.05.2017
973

В УжНУ завітали провідні медійники Карпатського регіону

В УжНУ завітали провідні медійники Карпатського регіону

У п’ятницю, 12 травня, Українсько-угорський навчально-науковий інститут Ужгородського національного університету приймав гостей із країн Карпатського басейну. Представники друкованих видань прибули до УжНУ на запрошення Спілки угорських журналістів Закарпаття.

Провідні медійники, редактори угорськомовних газет та журналів  мали можливість відвідати наш край, познайомитися з університетом, а також провести конференцію, яка відбулась в бібліотеці ім. М.Берчені. Обговорювали, зокрема, стан угорськомовних друкованих видань в області та Карпатському басейні в цілому.  Не пропустили зустріч і газети Закарпаття, що виходять угорською мовою, зокрема «Kárpati Igaz Szó»  та «Kárpátalja» на чолі з головними редакторами.

Директор Українсько-угорського навчально-наукового інституту Олександр Шпеник розповідає, що проведення конференції в стінах УжНУ має позитивні наслідки, адже присутні  провідні видання Угорщини, Словаччини, Румунії та Сербії залишать хороші відгуки не тільки про Закарпаття, але й про його провідний виш.

 «В УжНУ проводиться активна навчальна та наукова робота, а особливо серед національних меншин, і це потрібно демонструвати. Для Європи завжди цікаво дізнаватися про життя нацменшин на Закарпатті, тож ми хочемо показати, що в нас дуже хороші умови для проживання, навчання та проведення наукової роботи для наших студентів» - розповів директор інституту.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Категорії: