Новини

04.11.2022
3490

В УжНУ відбувся відбірковий тур конкурсу «Cтартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!»

В УжНУ відбувся відбірковий тур  конкурсу «Cтартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!»

У четвер, 03 листопада, відбувся другий відбірковий тур конкурсу «Cтартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!». Всі зареєстровані учасники презентували свої проєкти перед конкурсною комісією. Відкрив другий тур конкурсу інноваційних ідей голова конкурсної комісії, проректор з наукової роботи Іван Миронюк. Надалі учасники представили власні проєкти. Загалом було презентовано 12 стартап-проєктів. 

 Студент факультету  історії та міжнародниих відносин Мирослав-Марк Ганчин представив проєкт  “IQ | Online Education”. Ідея проєкту полягає у створенні середовища для зручного пошуку репетиторів, клієнтів для репетиторів та забезпечення зручного та безпечного навчання.

C:\Users\Admin\Desktop\Ганчин Мирослав-Марк.jpg

Михайло Шелепець, студент інженерно-технічного факультету, презентував проєкт “Perechyn Online”. Проєкт спрямований на ефективний пошук інформації про місто жителям та внутрішньо переміщеним особам, котрі через війну вимушено покинули свої домівки. Функціоналом ідеї є збір актуальної інформації про різні типи послуг в місті.

C:\Users\Admin\Desktop\Шелепець Михайло.jpg

Ще один представник інженерно-технічного факультету Олександр Кузьменко представив проєкт “Надтверде зміцнення поверхонь деталей подвійного призначення”  головною задачею якого  є  зміцнення  поверхонь деталей, які використовуються  для  цивільної та військової техніки.

C:\Users\Admin\Desktop\Кузьменко Олександр.jpg

Аспірантка біологічного факультетуОлександраКолесник презентувала  проєкт “Нова лікарська форма антисептичного засобу швидкого індивідуального застосування”. Завданням проєкту є створення ефективної антимікробної композиції для місцевого застосування,  індивідуального комплекту антисептичного засобу та допоміжного матеріалу для фіксації пов'язки.

C:\Users\Admin\Desktop\Колесник Анастасія.jpg

Мирослав Гончарук-Хомин представив два проєкти, які стосувалися сфери стоматології: “Комплексна медико-інформаційна програма дентальної ідентифікації військовослужбовців та осіб, постраждалих в результаті воєнних дій: алгоритм та програмне забезпечення” та “Цифровий дизайн рожевої естетики усмішки на основі трьохмірного моделювання: прикладна розробка”.

C:\Users\Admin\Desktop\Гончарук-Хомин Мирослав.jpg

Тарас Гряділь презентував три  стартап-проєкти: “Літаючий пошукач”, “Інтерактивна іграшка для домашніх тварин” та проєкт “Алгоритм для автоматизації збору анамнезу пацієнтів в медичних закладах”, завдання якого є  створення алгоритму для автоматизації збору анамнезу пацієнтів у медичних закладах. 

C:\Users\Admin\Desktop\Гряділь Тарас.jpg

Студент 2-го курсу магістратури біологічного факультету, співробітник Науково-дослідницького та навчального центру мікробіології та імунології слизових оболонок Ужгородського національного університету Максим Івашко  представив проєкт “Metaderm”.  Ідея стартап-проєкту полягає в розробці лінійки косметологічних засобів (креми, сироватки, мила) для персоніфікованого домашнього догляду. Ця лінійка продуктів включатиме в собі косметологічні засоби для боротьби з пігментацією шкіри, сухістю, подразненням, акне, дерматитом та віковими змінами шкіри. 

C:\Users\Admin\Desktop\Івашко Максим.jpg

Студентка факультету інформаційних технологій Анастасія Мага представила проєкт “Аналізатор якості комп'ютерних мереж”, пристрою для тестування передачі даних у локальних комп’ютерних мережах.

C:\Users\Admin\Desktop\Мага Анастасія.jpg

Лаборант кафедри фундаментальних медичних дисциплін та ортопедичної стоматології стоматологічного факультету  МихайлоНьорба-Бобиков презентував проєкт “Healthy Candy”. Ідея проєкту – розробка низки корисних солодощів для профілактики карієсу й інших захворювань ротової порожнини у дітей та дорослих.

C:\Users\Admin\Desktop\Ньорба-Бобиков Михайло.jpg

За результатами оцінок  членів  конкурсної комісії до участі у фінальній частині конкурсу «Cтартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!» було відібрано 8 стартап-проєктів.

 

Категорії: