Новини

21.10.2021
837

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У четвер, 21 жовтня, в УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради. Основним питанням була рекомендація вищому колегіальному органу громадського самоврядування – Конференції трудового колективу для погодження проєкту Статуту УжНУ в новій редакції. Також Вчена рада затвердила список голів екзаменаційних комісій.

На початку роботи Вченої ради ректор Володимир Смоланка привітав присутніх із річницею створення УжНУ. Ректор торкнувся питання проєкту Статуту УжНУ в новій редакції. Зокрема, він повідомив, що діючий статут приймався більше 5 років тому, змінилися норми в законодавстві,  відтак деякі положення вже застаріли та потребують уточнення, оновлення та осучаснення. «Також ми враховуємо рекомендацію Міністерства освіти і науки про те,  щоб всі ЗВО до кінця жовтня 2021 року  провели оновлення своїх статутів» - зазначив Володимир Смоланка. Відтак, Вчена рада проголосувала за рекомендацію Конференції трудового колективу погодження проєкту Статуту УжНУ в новій редакції.

Також на засіданні розглянули питання про видачу дипломів доктора філософії, рекомендацію до друку окремих видань. Крім цього, члени Вченої ради затвердили положення про симуляційний центр медичної підготовки медичного факультету УжНУ.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

Категорії: