Новини

19.05.2017
812

В УжНУ відбудеться тиждень студентської дружби

В УжНУ відбудеться тиждень студентської дружби

З 22 по 26 травня в Ужгородському національному університеті уже втретє пройде Тиждень студентської дружби, який проводять спільно УжНУ та Закарпатське угорськомовне товариство студентів та молодих дослідників (ЗУТСМД). В рамках святкування відбудеться ціла низка спортивних та фестивальних подій. У перші три дні пройдуть змагання на Кубок Дружби з чотирьох видів спорту:

22 травня – ФУТБОЛ, БАСКЕТБОЛ (місце проведення: спортивний майданчик біля гуртожитку №4, початок о 14:00)

23 травня – НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (місце проведення: Спортивний комплекс УжНУ, початок о 15:00)

24 травня – КРИКЕТ (місце проведення: Спортивний комплекс УжНУ, початок о 15.00), ВОЛЕЙБОЛ (місце проведення: спортивний майданчик біля гуртожитку №4, початок о 14:00)

Зареєструвати свою команду для участі в спортивних змаганнях можна за тел. 0501721999 (Ковач Шандор Арпадович).

            Апофеозом свята у попередні роки був Студентський фестиваль, який запам’ятався захоплюючою концертною програмою й численними смаколиками національних кухонь. Цього року СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ змінює локацію з метою вмістити всіх бажаючих. Він відбудеться 25 травня за адресою вул. Університетська, 14 (біля навчально-лабораторного корпусу), початок о 16:00. Крім традиційних конкурсів бограча та кулінарного мистецтва, насиченої концертної програми, на студентів чекають різноманітні спортивні конкурси, переможці яких одержать призи від організаторів.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!

 

 

Категорії: