31.08.2021

В УжНУ розпочинається вакцинація студентів

Всі студенти, які мають бажання вакцинуватися, зможуть зробити це в стінах УжНУ. Наразі університет має на вибір дві вакцини - AstraZeneca та Pfizer-BioNTech. Вже розпочалося інформування щодо вакцинації – студенти 2, 3, 4 та 6 курсів отримали повідомлення на електронну пошту про вакцинацію, студентам-вступникам на 1 та 5 курси такі повідомлення будуть розіслані після початку навчання та формування  груп.

«Кожен студент  отримає на електронну пошту посилання на google-форму, яку слід заповнити. Після заповнення форми ми будемо заздалегідь інформувати студентів про дату, час та місце проведення вакцинації. Вона буде відбуватися в стінах університету, зокрема в 5 гуртожитку, в медпункті, в центральному корпусі УжНУ на Університетській 14, а також можуть бути  організовані виїзні бригади для вакцинації безпосередньо на факультетах» – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король.

Вакцинація є добровільною і буде проводитися для всіх бажаючих студентів УжНУ, зокрема й іноземних.

«Ми дбаємо про здоров’я  кожного викладача і співробітника, студента університету, хочемо щоб вони в стінах УжНУ були максимально захищені від вірусу. Тому ми будемо раді якщо студенти активно долучаться до запису на вакцинацію» - наголосив проректор Ігор Король.