Новини

08.07.2021
958

В УжНУ провели Другу літню онлайн-школу з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС»

В УжНУ провели Другу літню онлайн-школу з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС»

З 23 по 25 червня в УжНУ відбулася Друга літня онлайн-школа з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС», яка пройшла в рамках реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку Ужгородського національного університету». 

Важливим аспектом у проведенні другої літньої онлайн-школи була організація та модерація зустрічі в google meet, адже тут були присутні не тільки представники УжНУ, а також з лекціями виступали вчені провідних українських вишів та науковці з Словаччини і Казахстану.  Завдяки участі колег із Інституту євроінтеграційних досліджень, кафедри міжнародних студій і суспільних комунікацій та супроводу спеціалістів Центру інформаційних технологій онлайн-зустрічі було проведено на належному рівні.

В рамках заходу було презентовано інтерактивну карту руху населення Закарпатської області - результат спільної роботи Центру інформаційних технологій, ТЦЖМ та НДІ міграції і демографії. Карта відображає статистичні дані щодо міграційного руху населення Закарпатської області протягом 2013-2020 років. Ознайомитись з інтерактивною картою можна за посиланням: https://bit.ly/3zrLnLQ .

Пропонуємо Вашій увазі  сайти учасників літньої школи, які розмістили інформацію про подію: 

https://www.ivo.sk/8778/sk/aktuality/letna-skola-o-migracii

https://www.ivo.sk/8779/en/news/summer-school-on-migration - у Словаччині   

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002115022865 - у Казахстані

З повним звітом про роботу школи можна ознайомитися за посиланням.

 

Організатор літньої школи - Петро Токар,

канд. соц. наук, науковий співробітник Інституту євроінтеграційних досліджень,

доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій,

директор НДІ міграції і демографії УжНУ 

 
 
Категорії: