Новини

16.10.2018
1640

В УжНУ працює міжнародна конференція для молодих науковців та підприємців у рамках проекту European Early Innovators Initiative

В УжНУ працює міжнародна конференція для молодих науковців та підприємців у рамках проекту European Early Innovators Initiative

У вівторок, 16 жовтня, у залі засідань Вченої ради  УжНУ розпочала роботу міжнародна конференція у рамках проекту European Early Innovators Initiative. Це програма з підтримки молодих науковців та підприємців, яка фінансується Дунайським Фондом Стратегічних Проектів спільно з компанією SteinbeisTransfer Management, яка є головним спонсором цієї програми.  Її метою є привернення уваги молоді в Дунайському регіоні до вивчення точних наук (технології, інженерія, математика); підтримка молодих дослідників та їхніх підприємницьких ідей, щоб допомогти їм зрозуміти потреби ринку, знайти партнерів, спонсорів та інвесторів. 

Долучились до конференції  студенти, молоді науковці й дослідники, роботи котрих спрямовані на дослідження у STEM (наука, техніка, інженерія, математика). А також володіють новаторськими бізнес-ідеями та прагнуть їх реалізувати. 

На офіційному відкритті конференції її учасників привітав проректор з наукової роботи Ігор  Студеняк: «Наш університет динамічно розвивається. І сьогоднішня конференція є знаковою, оскільки вже третій рік ми проводимо конкурс інноваційних ідей «Стартап УжНУ». Вже більше 60-ти проектів представлено студентами, аспірантами та молодими вченими нашого університету. Всі проекти надзвичайно цікаві й найкращі з них будуть сьогодні презентовані. Проекти транслюватимуться науковому парку м. Трієст (Італія) і за результатами цих презентацій, найкращі три будуть відібрані для ознайомлення, консультування і стажування у науковому парку м. Трієст». 

До конференції долучились: Юрген Райцнер, директор Steinbeis Transfer Management (Румунія), Михайло Нагоркін, директор Steinbeis Transfer Management (Україна), Анна Туркан, представник Steinbeis Danube Center (Австрія), Фабіо Томазі, проектний менеджер AREA Science Park (Італія).

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: