Новини

28.04.2021
170

На факультеті туризму та МК УжНУ відкрито нову, креативну освітню програму «Технології в ресторанному господарстві»

На факультеті туризму та МК УжНУ відкрито нову, креативну освітню програму «Технології в ресторанному господарстві»

Увага,

в УжНУ на факультеті туризму та МК

відкрито нову, креативну освітню програму

«Технології в ресторанному господарстві»

 

Ресторанні технології – цікава і перспективна спеціальність, найприбутковіша сфера економічної діяльності, орієнтована на комунікабельних та творчих молодих людей, які мають бажання реалізувати себе у сфері ресторанних послуг.

3аклади харчування існували завжди, а потреба в них з кожним кроком розвитку економіки та маркетингу збільшується. Тому обираючи нову освітню програму «Технології в ресторанному господарстві» ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Ви можете обираєте якісне і впевнене майбутнє. На даній освітній програмі навчальні плани адаптовані до міжнародних освітніх програм; пріоритетним є самостійний вибір освітньої траєкторії для кожного здобувача, що становить 25 % навчального плану та наявність поглибленої практичної підготовки в межах закордонних практик-стажувань, акцент на ресторанні технології виробництва та обслуговування.

Випускники даної ОП можуть працювати на посадах: Директорами мережі закладів ресторанного господарства, директорами закладу ресторанного господарства, керуючими ресторанами (кафе, барами), директорами з виробництва, директора кейтерингових компаній, завідувачами виробництвом, інженерами-технологами, рестораторами, фахівцями з ресторанної справи, консультантами з виробництва, технологами-демонстраторами, адміністраторами мережі закладів ресторанного господарства, адміністраторами закладів ресторанного господарства; спеціалістами Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, завідувачами лабораторій, фахівцями з впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) тощо.

Перелік конкурсних предметів ЗНО:

1. Українська мова і література.

2. Іноземна мова.

3. За вибором (Історія України, або Географія, або Математика, або Хімія, або Біологія, або Фізика)

 

Якщо Ви молода, креативна людина, любите експерементувати , дивувати клієнтів чимось новеньким та смачненьким, то впевнено обирайте навчання на Факультеті туризму та міжнародних комунікацій!!!

 Відео про нову освітню програму:

 

за інф.

факультету туризму та МК УжНУ

Категорії: