Новини

12.01.2016
3507

УжНУ та Карлів університет підписали угоду про співпрацю

УжНУ та Карлів університет підписали угоду про співпрацю

Сьогодні, 12 січня, ректор УжНУ, професор Володимир Смоланка та ректор Карлового університету (Чехія), професор Томаш Зіма підписали угоду про співпрацю між обома вишами. Карлів університет вважається одним з найстаріших університетів світу і є одним з найвідоміших у Центральній Європі.

Як повідомив Володимир Смоланка, угода передбачає цілий ряд пунктів: це обмін студентами, викладачами, організація спільних програм для магістратури та докторантури, спільні подання наукових проектів на різні конкурси європейського та світового рівня тощо.

«Це дуже визначна подія не тільки для УжНУ, але й для усього Закарпаття. Ми піднімаємо на зовсім інший щабель рівень нашої співпраці, - зазначив Володимир Смоланка. – І це велика честь для нас. Карлів університет – одна з найбільш відомих інституцій в Європі і входить у 2% найкращих університетів світу».

Ректор УжНУ також додав, що на сьогодні Ужгородський університет має 17 підписаних угод з вишами Європи, Північної Америки, Азії.

Ректор Карлового університету Томаш Зіма зауважив, що радий співпраці, а завдяки підписаній угоді обидва виші розширять свої можливості. Карловий університет готовий поділитися успішними напрацюваннями з Ужгородським.

Під час підписання важливого документу були також присутні ректор Пряшівського університету Петер Коні, представники Карлового університету, генконсул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма, почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар, почесний консул України в Словацькій республіці Станіслав Обіцький, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто.

Категорії: