Новини

06.06.2023
1161

Ужгородський національний університет та ГО Станція заготівлі вторсировини «Проектна, 3» підписали меморандум про співпрацю

Ужгородський національний університет та ГО Станція заготівлі вторсировини «Проектна, 3» підписали меморандум про співпрацю

Зважаючи на важливість і актуальність консолідації зусиль із забезпечення сталого регіонального і місцевого розвитку краю та усвідомлюючи необхідність збереження та покращення екологічного стану, у вівторок, 6 червня, Ужгородський національний університет та ГО Станція заготівлі вторсировини «Проектна, 3» підписали меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є всебічне і цілеспрямоване сприяння реалізації державних програм та інвестиційних проєктів в області, регіональному та місцевому розвитку територій і громад Закарпаття, подальше зміцнення і впровадження реформ, збереження природних ресурсів та навколишнього середовища, що базуються на європейських принципах та підходах, на платформі об'єднання організаційно-управлінських, навчально-методичних, інформаційних та інших ресурсів  підписантів меморандуму.

У процесі підписання меморандуму, ректор УжНУ Володимир Смоланка та голова правління Станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3» Руслан Шварц визначили основні напрямки та завдання взаємодії, координації та співробітництва, які будуть реалізовані найближчим часом. Проф. Володимир Смоланка зазначає: “Ця співпраця є дійсно важливою для нас, оскільки передбачає багато конкретних кроків, серед яких збір та сортуванням паперу, скла, пластику. І це має для нас не тільки практичне значення, як для людей, які живуть в цьому регіоні і прагнуть бачити його чистим, а й духовне – адже ми виховуємо молоде покоління, яке повинно навчитись усвідомлювати цінність покращення екологічного стану планети”.

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: