Новини

27.03.2015
4280

УжНУ співпрацюватиме з Вищою Школою Бізнесу польського Національного університету Луіса

УжНУ співпрацюватиме з Вищою Школою Бізнесу польського Національного університету Луіса

25-26 березня викладачі Ужгородського національного університету, проректор з науково-педагогічної роботи Король Ігор Іванович, декан економічного факультету Сержанов Віталій Вікторович, завідувач кафедри фінансів і банківської справи Варцаба Віра Іванівна та заступник декана з міжнародної діяльності економічного факультету Волошина Юліанна Ярославівна у рамках налагодження міжнародної співпраці відвідали Вищу Школу Бізнесу-Національний Університет Луіса в м. Новий Сонч (м. Новий Сонч, Республіка Польща).

Польський виш пропонує навчання для бакалаврів, інженерів та магістрів на денній та заочній формі навчання польською, англійською та російською мовами. Студенти мають можливість пройти навчання за такими основними напрямками: інформатика, психологія, управління та політологія. Для студентів заочної форми університет пропонує 2 моделі: заїзд студентів йде кожні 2 тижні на вихідні дні (суботу та неділю) або більш традиційно для українських студентів – заїзд відбувається у вересні на 3 тижні та на здачу сесії в кінці семестру, а протягом року використовуються сучасні методи та технології дистанційного навчання.

Для вдосконалення та продуктивності онлайн-навчання програмістами університету було розроблено спеціальне програмне забезпечення CloudA, За допомогою якого студенти можуть повністю відтворювати весь навчальний процес у віртуальному вигляді: слідкувати за вибраними курсами навчання, своїми фінансами, рейтингом, бути присутніми на лекціях та семінарах, приймати активну участь через чат чи за допомогою «віртуальної руки», бути в курсі всіх новин студмістечка тощо.

Родзинкою даного університету є співпраця із Технологічним Парком 3.0 MMCBrainville, який є центром розвитку бізнесу, де підприємці можуть отримати комплексну підтримку їхнього бізнесу та розвитку своєї компанії.

Інфраструктура Парку (площею близько 17000 м2) пропонує офісний простір для фірм, професійні найновітніші ІТ лабораторії, широко доступні мультифункціональні можливості, конференційні зали та підтримання всілякої інфраструктури. У цьому Технологічному Парку окрім найсучасніших технологічних можливостей фільмування, аудіо запису та обробки відео файлів є можливість отримати підтримку спеціалістів та радників, які допоможуть втілити будь-яку ідею в реальність.Студенти мають можливість навчитись анімуванню, 3Dграфіці, візуальним ефектам VFX, обробці відео файлів, розвинути власні креативні здібності тощо.

Як відзначає Ігор Король, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, результатом поїздки є Меморандум про співпрацю між УжНУ і Вищою Школою Бізнесу-Національним Університетом Луіса. В рамках зустрічі з польськими колегами також обговорювались питання отримання подвійних дипломів, проходження практики та стажування, академічний обмін професорсько-викладацьким складом, спільна наукова та грантова діяльність.

Категорії: