13.08.2019

УжНУ розвиває партнерські стосунки з грузинським університетом

У вівторок, 13 серпня, ректор УжНУ професор Володимир Смоланка зустрівся з професором Європейського університету (м. Тбілісі, Грузія) Теодором Заркуа. Професор Т. Заркуа очолює команду програмістів грузинського університету на  ІУ Міжнародній літній школі з програмування, яка цими днями проходить в УжНУ.

Під час зустрічі мова йшла про розвиток співпраці між Ужгородським національним університетом та Європейським  університетом у м. Тбілісі. Ректор УжНУ В. Смоланка поставив свій підпис під угодою про співпрацю підписану  ректором Європейського  університету (м. Тбілісі) професором Лажою Канделакішвілі і передав йому запрошення  відвідати УжНУ.

У розмові з грузинським гостем взяли участь завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца та начальник відділу міжнародних зв`язків  Оксана Свеженцева.