Новини

13.04.2018
861

УжНУ – лауреат премії Web of Science Award 2018

УжНУ – лауреат премії Web of Science Award 2018

У середу, 11 квітня, Національна академія наук України разом зі всесвітньовідомою компанією Clarivate Analytics провели урочисту церемонію нагородження відзнаками Web of Science Award 2018 провідних науковців, університетів та науково-дослідних установ України за вагомий внесок у розвиток науки.

Свідченням великої уваги до заходу стала участь у ньому керівництва наукових установ Національної академії наук України, заступників міністра та керівників департаментів Міністерства освіти і науки та інших міністерств.

Серед восьми провідних університетів, запрошених на захід,  Ужгородський національний університет, який відзначено високою нагородою форуму в номінації «Установа з найвищою ефективністю наукових досліджень у 2018 році».

Під час вручення нагороди університету керівники міжнародної організації з моніторингу наукових досліджень Clarivate Analytics відзначили плідну та стабільну роботу УжНУ у сфері організації найважливіших наукових досліджень.

Перед врученням відзнаки УжНУ в.о. міністра освіти та науки України В.В. Ковтунець та заступник міністра М.В. Стріха проінформували учасників зібрання про значні здобутки Ужгородського національного університету за останні роки в організації наукових досліджень.

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

Категорії: