Новини

13.01.2020
2309

У 2019 році науковці УжНУ виграли 6 нових міжнародних проектів, очікувана сума грантів – понад 1 млн. євро

У 2019 році науковці УжНУ виграли 6 нових міжнародних проектів, очікувана сума грантів – понад 1 млн. євро

У 2019 році науковці УжНУ виграли 6 нових міжнародних проєктів, реалізація яких триватиме 24 місяці, очікувана сума грантів – понад 1 млн. євро – зазначив ректор Володимир Смоланка на засіданні Конференції трудового колективу УжНУ.

Станом на кінець 2019 року УжНУ активно співпрацює зі понад сотнею (118) закордонних партнерів. Зокрема, у 2019 році укладено 19 міжнародних білатеральних угод, 8 угод з реалізації міжнародних проектів та 8 угод з метою супроводу академічної мобільності Erasmus+.

Важливе значення для подальшої інтеграції в європейський науковий простір має членство ДВНЗ «УжНУ» у міжнародних асоціаціях: Magna Charta Universitetum, Дунайській конференції ректорів, Європейській асоціації університетів, Міжнародному консорціумі університетів.

Також вже систематичним стало семестрове навчання студентів та навчання за програмами подвійних дипломів. Студенти математичного, біологічного, фізичного факультетів та факультету інформаційних технологій мають можливість навчатися за програмами «Два дипломи» у таких європейських університетах, як: Університет Вітовта Великого м. Каунас (Литва), Поморська академія у Слупську (Польща), Кошицький університет імені П.Й.Шафарика (Словаччина), Вища школа економіки та менеджменту публічного управління у Братиславі (Словаччина).

 

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: