Транскордонне співробітництво та фонди ЄС, досвід і практика університетів та міст – тема роботи 2-ї секції Міжнародного консорціуму університетів

Триває робота міжнародного консорціуму університетів в УжНУ. Наразі відбувається зустріч в рамках 2-ї секції, темою якої є транскордонне співробітництво та фонди ЄС, досвід і практика університетів та міст – тема роботи 2-ї секції Міжнародного консорціуму університетів.

Вже відбулася доповідь ректора Університету в місті Пітешть (Румунія), професора Думітру Чірленсан. Він торкнувся питання викликів на шляху реалізації проектів, фінансованих за підтримки ЄС, а також ознайомив з досвідом співпраці університету із інституціями Європейського союзу.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зав’язків Донецького національного університету ім. Василя Стуса, професор Тетяна Орєхова розповіла про досвід реалізації проектів транскордонного співробітництва за підтримки фондів ЄС партнерствами влади, громадських організацій та університетів Вінниччини. Зокрема йшла мова про транскордонну співпрацю в рамках єврорегіону «Дністер».