Святкову шоу-програму до Дня знань перенесено через несприятливі погодні умови

Цьогорічна святкова програма Дня знань в УжНУ була традиційно багатою на цікаві заходи. Завершальним етапом святкувань повинна була стати святкова шоу-програма, яка складалася з конкурсів та подарунків, яскравих музичних та танцювальних  номерів, виступів гуртів, дискотеки під відкритим небом. Проте, трапляються несприятливі фактори, на які ми не в змозі вплинути, у тому числі й несприятливі погодні умови. Саме через них святкову шоу-програму довелось перенести.

Голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський зазначив: «Дуже шкода, що сьогоднішнє вечірнє святкування так і не відбулося, адже ми підготували чимало цікавостей для студентів: музичні виступи від Катерини Рокітянської, Олександри Леспух, Анастасії Лехман, Сандри Глеби, Христини Корчак, Цоріки Серібекян, Мар’янаи Жемонської, Сергія Юзьківа, Володимира Луцького, Владислива Товтина, Яни Голінки, Джея Копф, танцювальний майстер-клас від «HouseofHistoricalDance&ArtTartane», виступ запрошеного гурту з Тернополя «Bugs&Bunny» і, звісно,дискотеку. Проте ми обов’язково відсвяткуємо іншим разом і навіть вдосконалимо шоу-програму, заплановану на сьогодні».