Молоді вчені, нам важливо дізнатися про проблеми, що виникають на Вашому науково-дослідницькому шляху

Шановні молоді вчені!

Ми, Рада молодих вчених ДВНЗ «Ужгородського національного університету», хочемо дізнатися більше про проблеми молодих вчених, щоб конструктивно на них впливати.

Заповніть, будь ласка, анкету https://forms.gle/PuBgQM3ncKBzuQEi6, щоб ми дізналися про основні проблеми, які виникають на Вашому науково-дослідницькому шляху. Це важливо для оперативного реагування і вирішення шляхом інформування керівництва університету.

Довідка

Молоді вчені - це викладачі, співробітники, наукові працівники, аспіранти, клінічні ординатори, студенти УжНУ, вік яких не може перевищувати 35 років (включно) для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років (включно), для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, та займаються науковою діяльністю, а також студенти УжНУ, які займаються науковими дослідженнями. Також до молодих вчених належать іноземні громадяни, що навчаються або працюють в університеті та займаються науковою роботою.