Новини

16.11.2018
748

«Студосінь-2018» знайшла своїх переможців

«Студосінь-2018» знайшла своїх переможців

Ось і дійшло до свого завершення дводенне, насичене веселощами, дійство під назвою «Студосінь». А разом з ним добіг до кінця і «Тиждень студента». У четвер, 15 листопада, високошановане журі обирали найталановитіших студентів у номінаціях «Вокальний номер» та «Оригінальний номер». 

Спершу глядачі мали можливість насолодитися вокальними виступами. А дивували конкурсанти як могли: виступали сольно і дуетами, виконували українські сучасні пісні та іноземні хіти, виступали під акомпанемент гітари та бандури. Юридичний факультет представляв Володимир Луцький, факультет туризму та міжнародних комунікацій – Катерина Гопонько, факультет історії та міжнародних відносин – Вікторія Булеца, математичний факультет – Віктор Максимчук та Данієла Каршаі, Природничо-гуманітарний коледж – Мирослав Гала, географічний факультет – Лена Курей, економічний факультет – Юрій Бабич, філологічний факультет – Неля Юртин, хімічний – Анетта Гельмеці та Мілана Метелешко, факультет іноземної філології – Моніка Мойсюк, медичний факультет Христина Корчак, біологічний – Каріна Балюк, факультет економічних відносин – Віталій Попфалушій. 

У номінації «Оригінальний номер» учасники умовно поділились на дві групи – перші зачитували власні поезії в оригінальний спосіб чи розігрували на сцені поетичну виставу, а інші зробили ставки на гумор. Тож зал мав можливість і посміятись, відпочити і задуматись над серйозними темами. Всі виступи журі справедливо й сумлінно оцінили і прийшов час оголошувати переможців.

Для цього на сцену піднялись проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король та голова профкому УжНУ Ростислав Головчанський. «Я переконаний, що у нашого університету прекрасні перспективи, адже у ньому навчаються стільки талантів» – наголосив Ігор Король. 

А переможні місця розподілилися так: у номінації «Вокальний номер» переміг студент юридичного факультету Володимир Луцький, номінацію  «Оригінальний номер» взяв хімічний факультет і його команда КВК «Моя твоя не понімать», у номінації «Відеопредставлення» перемогу отримав Природничо-гуманітарний коледж, а перемогу в «Танцювальному номері» поділили між собою медичний факультет та Природничо-гуманітарний коледж.

За загальними результатами всіх номінацій перемогу в цьогорічній «Студосені» здобув Природничо-гуманітарний коледж.

Вітаємо!

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: