Новини

13.07.2018
313

Студентки юридичного факультету мали змогу тиждень навчатися у Братиславі

Студентки юридичного факультету мали змогу тиждень навчатися у Братиславі

 З 9 по 13 липня,  студентки 3 курсу юридичного факультету спеціальності «міжнародне право» - Шорбан Уляна, Рожкова Анна та Петрушко Світлана, а також студентка 6 курсу спеціальності «право» - Іванна Манзюк взяли участь у літній школі міжнародного права в університеті Коменського в Братиславі. Протягом тижня більше 15 лекцій студентам прочитали дипломати (серед них директор департаменту НАТО з юридичних питань Стівен Хіл), професори  і доценти права. 

Навчання в режимі дискусії та діалогу пройшло швидко та продуктивно, зачіпалися акутальні питання міжнародного права, а саме: кібербезпека та кіберзагрози, агресія Росії на Сході України, порушення гуманітарного права, тощо. 

По закінченню Школи міжнародного права всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразку.

Слід зазначити, що організатори школи забезпечили гостинний прийом студентів з України та доклали всіх зусиль для їхнього комфортного перебування в Словаччині.

Студентки висловлюють щиру вдячність за надану можливість декану юридичного факультету професору Лазуру Ярославу та заступнику декана юрфаку Павлу Черевку, та сподіваються на подальшу плідну співпрацю юридичного факультету УжНУ та Університету Коменського в Братиславі.

 

Яна Буковецька 

Спеціальність «міжнародне право»

Категорії: