Новини

14.02.2022
1627

Студентка УжНУ стала абсолютною чемпіонкою області з пауерліфтингу

Студентка  УжНУ стала абсолютною чемпіонкою області з пауерліфтингу

У місті Хусті на базі фітнес центру «Вайпер джим» пройшов чемпіонат Закарпаття з класичного пауерліфтингу, в якому у складі збірної команди обласного центру взяли участь четверо спортсменів нашого університету, котрі займаються у секції атлетизму кафедри фізичного виховання. 

 У змаганнях спортсменок, не важчих за 57 кг, чемпіонкою з сумою триборства 310 кг стала 4-курсниця факультету здоров’я та фізичного виховання Наталія Мага.  Цей результат виявився найкращим серед жінок усіх вагових категорій, тож Наталка виборола також титул абсолютної чемпіонки області.  У ваговій категорії до 69 кг перемогла її однокурсниця Олеся Янович.

Серед чоловіків у категорії до 93 кг бронзовим призером став 5-курсник медичного факультету Мирослав Лукеча, а у вазі до 120 кг «срібло» виборов завідувач кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства факультету туризму та міжнародних комунікацій, професор Роман Корсак.

Зараз усі четверо університетських спортсменів готуються до виступу на чемпіонатах України з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів і студентів ЗВО, що пройдуть у березні у місті Львові.

 

Андрій Федорішко, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

Категорії: