Студенти спеціальності "Комп’ютерна інженерія" успішно виступили на фаховій Всеукраїнській олімпіаді

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади в галузі знань 0501 "Інформатика та обчислювальна техніка" за напрямом підготовки 6.050102 "Комп`ютерна інженерія" (спеціальність 8.05010201 "Комп’ютерні системи та мережі") пройшов 10 - 12 квітня 2017 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на базі кафедри «Комп’ютерних та інформаційних систем».

В олімпіаді брала участь і команда ДВНЗ "УжНУ" у складі студентів 3 та 4 курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія»:

- Зверєв Олексій Андрійович;

- Сидоренко Олександр Олексійович;

- Фуцур Дмитро Андрійович.

За результатами теоретично-практичного туру до переможців в особовому заліку олімпіади увійшов Зверєв Олексій (третє місце), також студенти отримали грамоти за успіхи в окремих номінаціях.

Детальніша інформація за посиланням - Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» для спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».

Вітаємо команду з успішним виступом!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж