Студенти-першокурсники ознайомилися з роботою відділу соціально-психологічної служби університету

Студенти-першокурсники ознайомилися з роботою відділу соціально-психологічної служби  університету

20. 02. 2023 року на географічному факультеті ДВНЗ "УжНУ" проведено групову консультацію щодо особливостей адаптації студентів першого курсу до закладу вищої освіти.

Були розглянуті питання адаптації студентів на навчальному, соціальному, психологічному та біологічному рівнях. Висвітлені прояви успішноі адаптації та ознаки дезадаптації: відхилення в поведінці та переживаннях людини, що пов'язані з недостатньою соціалізацією, соціально неприйнятними установками особистості, зміною умов (місця) проживання, розривом значущих інтерперсональних зв'язків тощо. Також були окреслені методи соціальної та психологічної допомоги щодо усунення невдалої адаптації на соціальному, навчальному, психічному та фізичному рівнях. Соціально-психологічна робота проводилася серед студентів 1-го курсу провідним фахівцем відділу соціально-психологічної служби ДВНЗ "УжНУ", членом Національної психологічної асоціації, Світланою Кулаковою. Відділ соціально-психологічної служби ДВНЗ "УжНУ".