Новини

10.03.2022
3586

Студенти-іноземці висловлюють вдячність УжНУ за сприяння поверненню додому

Студенти-іноземці висловлюють вдячність УжНУ за сприяння поверненню додому

 В УжНУ навчається більше 1800 студентів-іноземців. З початку війни з росією Ужгородський національний університет доклав чимало зусиль для того, щоб організувати безпечне повернення наших студентів додому. Іноземні студенти, які навчаються в УжНУ вже успішно повернулися до своїх країн і висловлюють вдячність університету за організацію їх безпечного повернення.

Студент медичного факультету УжНУ №2 Равірадж Ядав 1 березня написав: «Будь ласка, бережіть себе та нашу університетську сім'ю, ми всі дуже хвилюємося за нашу університетську родину і другий дім Україну, моліться Богу, щоб все це  якнайшвидше закінчилося. Наш наставник доктор Амрік Сінгх Ділон робить чудову роботу, він допомагає всім студентам і евакуація проходить дуже швидко, Слава Україні!

Студентка УжНУ Дія Девгун зазначає: «Україна дуже сильна країна! Ваша єдність не підведе вас! Ми всі завжди з Україною, це наш другий дім, ми любимо Україну і вона вже підкорила серця світу.

Ми молимося за всіх вас щосекунди. Ми хочемо, щоб наш дім був таким, як був завжди. Особлива подяка Амріку Сінгх Ділону, декану медичного факультету №2 Василю Калію, проректору Мирославі Лендьел та Балкарану  Сінгху за дуже безпечну та системну евакуацію.  Бажаю вам перемоги та вступу в Європейський союз. Слава Україні!»

 

Діпак Сораут, студент Медичного факультету УжНУ пише: «Ми, індійські члени Ужгородської сім'ї, дякуємо нашим дорогим друзям та товаришам з університету та хочемо від щирого серця подякувати вам за нашу успішну евакуацію, особливо шановній пані проректору Мирославі Лендьел та декану Василю Калію та іншим шанованим представникам університету, які зробили все що можливо для того, щоб захистити нас від будь-яких невдач!

Ми завжди вдячні і в боргу перед вами!»

 

Шавані Тапа, студентка з медичного факультету приєднується до подяк: «Усі індійські студенти Ужгородського національного університету успішно евакуйовані, за це ми щиро і щиро вдячні нашому проректору та декану, та всім іншим поважним працівникам Ужгородського національного університету, які допомагали нам усіма можливими способами і берегли нас. Дякую всім! Ми дійсно вдячні! Давайте разом помолимося за мир в Україні!»

 Хуші Шарма пише: «Будучи індійським студентом-медиком в Ужгородському національному університеті, я хочу подякувати і висловити свою вдячність усім службам нашого університету за успішну евакуацію всіх. Сьогодні ми в безпеці та знаходимося з нашими родинами, тільки завдяки вашим постійним зусиллям, щоб допомогти нам. Нам пощастило мати таких охоронців як ви. Дякую!»

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

 

Категорії: