04.10.2021

Студенти ФІТ волонтерили на міжнародній акції «World Cleanup Day»

Оксана Лутак, Юрій Маргітич, Ірина Копчак, Володимир Орел узяли участь у заході, обравши групове очищення території

Для поліпшення екологічної ситуації в Україні, активізації спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові природозберігального сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та освітніх закладів проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон.

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбувається у 24 регіонах України та 180 країнах світу. Цього року в Ужгороді вона відбулася 23 вересня з дотриманням карантинних норм і правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою була наявність захисних масок, рукавичок і врахування соціальної дистанції. Волонтерам запропонували три форми участі: групове очищення, індивідуальні чистки та цифрове очищення. Студенти факультету інформаційних технологій – Оксана ЛутакЮрій МаргітичІрина КопчакВолодимир Орел – взяли участь в акції, вибравши першу форму, тобто групове очищення.

Студенти ФІТ волонтерили на міжнародній акції «World Cleanup Day»

Група дістала завдання від координаторки, доцентки кафедри екології та охорони навколишнього середовища Світлани Делеган-Кокайко прибрати частину території міста Ужгород. Особливістю акції є те, що зібране сміття не просто викидається: перед тим ще додатково аналізується його вміст і походження. Найпопулярнішими знахідками виявилися маски й недопалки. Пізніше студенти приєдналися до інших волонтерів, які опитували мешканців міста, як, на їхню думку, можна поліпшити екологічне становище в Україні.

Студенти факультету інформаційних технологій – часті учасники різноманітних волонтерських акцій. Організацією студентів для таких заходів займається заступник декана з виховної роботи доцент Ігор Лях.

Після акції від імені організаторів заходу факультетові інформаційних технологій було вручено подяку за участь.

За інформацією факультету інформаційних технологій