17.07.2019

В УжНУ обговорили напрямки співпраці зі словацьким медичним реабілітаційним центром

У вівторок, 16  липня, відбулася зустріч ректора УжНУ Володимира Смоланки, декана факультету здоров’я та фізичного виховання Івана Миронюка із директором Клінічно-реабілітаційного центру «Купеле Вишнє Ружбахі»  Міланом  Глінкою та лікарем центру, випускницею УжНУ Ганною Самусевою.

На зустрічі обговорили перспективи співпраці, у контексті проходження практик студентами факультету здоров’я та фізичного виховання на базі словацького реабілітаційного центру. Сторони обговорили умови проходження практик, та можливості, які вони надаватимуть студентам університету.

Іван Миронюк наголосив: «Важливо, що практика зможе відбуватися у справжньому медичному реабілітаційному центрі, він має ліцензію Міністерства охорони здоров’я Словаччини. Студенти будуть проходити тематичні практики по тих напрямках, які вони вивчають. На практиці можуть  перебувати відразу  кілька десятків студентів».  Термін практики, залежно від програми продовжуватиметься від декількох тижнів  до 2 місяців протягом усього навчального року. Програми практики будуть формуватися в залежності від року навчання студента і, відповідно, від рівня набутих ними знань та навичок. Так, кожен студент буде мати можливість проходити практичну підготовку в партнерському словацькому медичному реабілітаційному центрі протягом усього періоду навчання з поступовим підвищенням складності та технологічної досконалості практичних навичок.