14.02.2019

На гірськолижному курорті «Синяк» запроваджено пільговий абонемент для студентів УжНУ

Незважаючи на потепління, яке у ці дні спостерігається у низинних районах Закарпаття, в горах все ще густим покровом лежить сніг і така погода, за прогнозами синоптиків, спостерігатиметься і в наступні тижні. Це означає, що лижний сезон у нашому краї продовжується.

У зв’язку із цим — гарна новина для студентів — любителів гірськолижного спорту. За ініціативи голови закарпатського осередку Федерації лижного порту України Василя Гісема, на гірськолижному курорті «Синяк» (Мукачівський район) запроваджено пільговий денний абонемент на користування витягами для студентів УжНУ  у розмірі 150 гривень.

Абонемент можна придбати за пред’явлення студентського квитка. Діятиме акція до завершення лижного сезону 2018-2019.