Новини

03.12.2019
1147

«Щедрого вівторка» Волонтаріат УжНУ відсвяткував першу річницю

«Щедрого вівторка» Волонтаріат УжНУ відсвяткував першу річницю

Символічно,  у день щорічного глобального заходу добрих справ «Щедрий вівторок», Волонтаріант УжНУ відсвяткував свою першу річницю. Урочистості проходили у вівторок,  3 грудня, у залі засідань Вченої Ради УжНУ. На свято запросили школярів з інтернатів області, для яких волонтери підготували чимало цікавинок: екскурсії музеями УжНУ, флешмоб, дружні розмови у неформальній атмосфері, де діти змогли ближче познайомитись, знайти нових друзів, а волонтери поділитись зі школярами враженнями від навчання та розповісти про можливості здобуття освіти в УжНУ. 

Відкрила захід проректор Мирослава Лендьел: «До сьогоднішнього дня ми готувалися довго і кропітливо. Грудень – це місяць, який особливо щедрий на свята: День св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща. Саме в такий період хочеться творити якнайбільше добрих справ, і саме в ці дні торік ми заснували наш Волонтаріат УжНУ – добровільне об’єднання викладачів, студентів, випускників, які наповнені ідеями та прагнуть долучатись до хороших ініціатив. А в останній час у нас виникло бажання допомогти школярам різних закладів області у визначенні їхнього подальшого шляху –  тому, і не тільки, ми сьогодні вас запросили». 

На річницю завітали заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна та Заступник міського голови м. Ужгород Олександр Білак.

«Дійно, сьогодні весь світ відзначає один із найдобріших днів у році – «Щедрий вівторок». Хоча, звісно, до хороших справ потрібно долучатись щодня, без спеціальних днів у календарі. Я теж у свій час закінчувала УжНУ, і хочу сказати, що нема нічого неможливо, головне вірити у свої мрії та докладати необхідних зусиль. І принагідно вітаю всіх з чудовими прийдешніми святами» - зазначила Ольга Травіна. 

Заступник міського голови Олександр Білак наголосив: «Усі проекти, які започатковує УжНУ успішно реалізовується, тому мене і не дивують прекрасні результати року роботи Волонтаріату УжНУ. Зараз часто звучить питання «хто такий волонтер?». Волонетр – це не професія, це поклик душі робити добро. І добре, що ініціативні люди об’єднуються, адже так наші можливості значно розширюються. І звертаюся до молоді, яка сьогодні з нами – беріть приклад з волонтерів, несіть відповідальність за ваші вчинки і будьте ініціативними». 

Найактивніших волонтерів, які долучились до найбільшої кількості благодійних заходів, було нагороджено грамотами ректора УжНУ Володимира Смоланки та грамотами міської ради Ужгорода.

А опісля урочистостей школярі долучились до креативного флешмобу та продовжили знайомство з Ужгородським національним університетом. 

 

Ганна Фельцан

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: