21.07.2016

Розклади вступних випробувань за різними ОС/ОКР та аудиторні розклади (оновлюються щоденно)

Аудиторний розклад вступних випробувань:

Звертаємо увагу вступників, які складатимуть вступні випробування, на розклади вступних випробувань, розміщені у відповідних розділах сайту:

Розклад вступних випробувань для вступникiв до Природничо-гуманітарного коледжу

Розклад вступних випробувань для вступникiв на основi здобутого ОКР "молодший спецiалiст"

Розклад вступних випробувань для вступникiв на основi здобутого ступеня "бакалавр"

Вступні випробування та консультації проводяться у корпусах університету за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14.

Аудиторний розклад консультацій та вступних випробувань оприлюднюється на стендах приймальної комісії та на сайті ДВНЗ "УжНУ" до початку вступних випробувань. Консультації проводяться у робочий день, що передує вступному випробуванню, о 16.30.

Початок реєстрації вступників о 9.00. При собі необхідно мати паспорт або інший документ з фотографією, що посвідчує особу. Початок екзаменів – о 9.30.