Про співпрацю університетів з органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та бізнесом йде мова на засіданні Міжнародного консорціуму університетів

Про співпрацю університетів з органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та  бізнесом йде мова на засіданні Міжнародного консорціуму університетів

Розпочалося перше секційне засідання в рамках Міжнародного консорціуму  університетів. Його темою є співпраця університетів з органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями, бізнесом.  З першою доповіддю виступив державний адміністратор департаменту соціальної та громадської освіти, міської ради  м. Ніредьгаза (Угорщина) Золтан Сенеш.  Він розповів про співпрацю між міською владою та  трьома вищими навчальними закладами в рамках спільних громадських та освітніх проектів.  Він також торкнувся питання залучення фахівців та студентів  університетів до громадської діяльності та сприяння міської влади для розвитку вищої освіти в цьому регіоні Угорщини.

Також  з доповіддю «Екосистема трансферу технологій в Кошицькому технічному університеті» виступив ректор університету, професор Станіслав Кметь та проректор, професор Владімір Модрак. Він також розповів про проекти студентських стартапів в університеті, зокрема розроблених студентами з України.