Новини

13.03.2023
419

Перший крок сертифікації пройдено…

Перший крок сертифікації  пройдено…

57 учителів початкових класів Закарпатської області, із 58 зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, з хвилюванням і вірою в успіх зібралися 11 березня з різних куточків нашого краю перевірити свої знання у лінгвістичній гімназії м. Ужгорода.Загалом 1386 учителів із 976 закладів освіти України зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з метою сертифікації у 2023 році. Тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів тривало 180 хвилин. Тест містив 100 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 100. 

Навчально-науковий центр підвищення кваліфікації ДВНЗ «Ужгородський національний університет» разом із учасниками зовнішнього незалежного оцінювання вболіває за результати тестування. Для успішної здачі ЗНО Центром проведено навчально-практичний семінар з підготовки до сертифікації педагогічних працівників «Сертифікація педагога – шлях до професійного зростання» і навчання 22 зареєстрованих для проходження ЗНО учителів початкових класів з інтенсивної підготовки, яке тривало протягом тижня. Тренерами були досвідчені науковці, педагоги, експерти державної служби якості освіти: Алла Галас,кандидатка філологічних наук, доцентка, Тетяна Палько, кандидатка психологічних наук, директорка навчально-наукового центру підвищення кваліфікації, Наталія Корягіна, кандидатка педагогічних наук, Ірина Кремінська,  директорка Ужгородського інклюзивно-ресурсного центру,Ольга Юрик,консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради,Євгенія Гайович, начальник відділу електронного навчання Центру інформаційних технологій ДВНЗ «УжНУ» Олена Лешко, вчителька математики Ужгородського наукового ліцею, Юрій Клецко,вчитель історіїУжгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 - ліцей «Лідер». Тренери працювали з величезною віддачею і вже того ж вечора отримали величезний позитив від учасників, які писали слова вдячності. Такий зворотній зв'язок – це найдорожче визнання праці.

 

Сьогодні, коли підготовка завершена, ми хвилюємося за наших «учениць», тому прийшли позитивно налаштувати перед тестуванням.

 Навчально-науковий центр підвищення кваліфікації вручив свідоцтва про проходження навчання та невеличкі приємні сюрпризи – КОД УСПІХУ, який налаштовує на перемогу, і не тільки під час тестування, але й перемогу над собою, своїми переживаннями, своєю невпевненістю. Отож, перший крок пройдено, сподіваємось, що зможемо допомогти у підготовці до подальших етапів сертифікації, бо віримо у ваш успіх!

 

Категорії: