Новини

19.05.2017
17488

Оприлюднено обсяги державного замовлення (оновлено 23 липня)

Оприлюднено обсяги державного замовлення (оновлено 23 липня)

Обсяги державного замовлення на 2017 рік затверджені у Міністерстві освіти і науки України наказом № 1076 від 21 липня 2017 року "Про затвердження обсягу державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою для вищих навчальних закладів та робітничих кадрів для професійно-технічних навчальних закладів у 2017 році, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України".

Детальна інформація про обсяги державного замовлення для ДВНЗ "УжНУ" у 2017 році зібрана у папці на офіційному сайті:  Обсяги державного замовлення.

Згідно чинних Умов прийому: відкрита конкурсна пропозиція (відкритий конкурс) – конкурсна пропозиція, для якої кількість місць для навчання за державним замовленням визначається в межах між мінімальним та максимальним обсягами державного замовлення.

Обсяг прийому за державним замовленням за рахунок державного бюджету на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями, для яких створюються відкриті конкурсні пропозиції, визначається загалом для всіх виконавців державного замовлення, що є у сфері управління державного замовника (МОН України), в розрізі форм навчання. Квоти-1 встановлюються вищим навчальним закладом у межах десяти відсотків (але не менше одного місця) максимального обсягу державного замовлення і оголошуються одночасно з оголошенням максимального (загального) обсягу державного замовлення.

Закрита конкурсна пропозиція (закритий конкурс) - конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за державним замовленням (загальний обсяг державного замовлення).

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"

Категорії: